Regulamin

Regulamin Serwisu

Stosowane Pojęcia:

administrator- osoba zarządzająca witryną, mająca do niej pełny dostęp i możliwość modyfikowania jej treści.

użytkownik- osoba odwiedzająca lub korzystająca ze strony/sklepu.

przedmiot- wirtualny plik zawierający dany szablon lub wtyczkę możliwą do implementacji w danym systemie CMS jak np. wordpress czy joomla.

 

Charakterystyka Sklepu i witryny:

Zajmujemy się sprzedażą przedmiotów wirtualnych, którymi są szablony oraz wtyczki do wordpressa i innych CMS’ów. Objęte są one licencją GNU GPL i w takiej formie są sprzedawane. Wtyczki oraz motywy są testowane pod względem wirusów i są w 100% czyste. Pochodzą one najczęściej prosto od autorów lub z serwisów pośredniczących sprzedających przedmioty w paczkach. Przedmioty są w postaci plików gotowych do wrzucenia na serwer i korzystania, nie trzeba ich dodatkowa aktywować żadnym loginem ani hasłem. Są to wtyczki/motywy oryginalne nie posiadają one jedynie możliwości automatycznej aktualizacji do nowszych wersji oraz wsparcia technicznego (użytkownik musi sam poradzić sobie z ich instalacją lub skorzystać z pomocy osoby w tym doświadczonej).

 

Regulamin:

  1. Polityka Prywatności i bezpieczeństwo użytkowników – Polityka Prywatności znajduje się tutaj: https://w8n.pl/polityka-prywatnosci-2/
  2. Informacje na temat przetwarzanych przez nas danych oraz informacji znajdziecie w powyższej polityce prywatności.
  3. Stosujemy na stronie zabezpieczenia w postaci
  • szyfrowania https i certyfikatu ssl, informacje na stronie głównej oraz stronie sklepu są szyfrowane za pomocą szyfrowania SSL
  • Stosujemy wtyczki i filtry antyspamowe
  • W niektórych miejscach użytkownik może zauważyć tzw. kody captchta służące przeciwdziałaniu Spamowi na stronie
  • Stosujemy pliki cookie dla wygody użytkownika

4.Użytkownik w każdym momencie może usunąć pozostawione podczas zakupu lub próby zakupu dane osobowe. Wystarczy wysłać prośbę o usunięcie danych lub skorzystać z przycisku na           usuń konto po zalogowaniu do serwisu.

5.Reklamacje, zwroty- Przedmiotem naszej sprzedaży są produkty elektroniczne z tego względu uznajemy reklamację jedynie w sytuacji gdy dana wtyczka lub szablon nie działa.

5a. nie podlegają zwrotowi sytuacje w których z winy użytkownika, nie działa dana wtyczka czy szablon. Przykład używanie równocześnie kilku wersji wtyczek, stosowanie niewłaściwej lub                 nieaktualnej wersji wordpressa. Brak wiedzy do zainstalowania lub korzystania z danej wtyczki/motywu.

5b. przykład sytuacji kwalifikującej się do zwrotu: po instalacji wtyczki na czystej wersji wordpressa otrzymujemy komunikat o błędzie a tym samym nie możemy korzystać z funkcji                             wtyczki/motywu.

5c. zwrot może być całkowity lub częściowy w zależności od rozpatrywanej sytuacji

5d. zwrotom podlegają również wszelkie błędy systemu wynikłe z jego niepoprawnego działania

6.Próba wyłudzenia lub oszukania systemów sprzedażowych może prowadzić do zbanowania lub ostrzeżenia nałożonego na konto użytkownika. W wypadku wykrycia próby oszustwa nie są          uwzględniane zwroty ani reklamacje. Jeżeli aktualnie na koncie są włączone i przypisane jakieś środki, przepadają one lub zostają zamrożone na czas wyjaśnienia sprawy.

Autor witryny zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu oraz treści  w nim zawartych a także treści zawartych w witrynie oraz sklepie internetowym. 

 

X
Czat z Obsługą
Czat z Obsługą
Napisz do nas
Connecting...
Chwilowo brak administratorów na czacie
Czat chwilowo niedostępny
Witaj, zostałeś dodany do listy oczekujących. Napiszemy do Ciebie najszybciej jak to możliwe, nie zamykaj tego okna.
:
:
Dziękujemy za rozmowę.